Kilka słów o mnie

    Nazywam się Katarzyna Bartoszewicz i jestem wykwalifikowaną księgową z 10-letnim doświadczeniem w zawodzie.
    Podstawowym celem działalności mojej firmy jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości. Specjalizuję się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.
    Ukończyłam studia magisterskie w zakresie rachunkowości przedsiębiorstw i marketingu w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiebiorczosci w Ostrowcu Św. oraz studia podyplomowe rachunkowości i podatków w Warszawie.
    Wiedza oraz umiejętności zdobyte na studiach oraz praktyka w zawodzie na stanowisku samodzielnej księgowej pozwalają mi na perfekcyjne i zgodne z obowiązującymi przepisami rozliczanie podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.
    Wykonywana przeze mnie praca jest moim hobby. Większość czynności wykonuję samodzielnie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, poświęceniu i sprecyzowaniu zakresu działalności mojego biura wykonuję swoją pracę profesjonalnie. Wiarygodność i bezpieczeństwo firmy gwarantuje posiadana licencja M.F. oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla osób usługowo prowadzących księgi rachunkowe.